Stanislav Hudeček - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 48x57 cm, signováno vlevo dole St. Hudeček, rám.

Pozn.: Rám místy mírně poškozen.

2425. Kytice ve váze
Dražba ukončena:28.05.2015 19:55:23
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč