Stanislav  Lolek - Bažanti

Olej na plátně, 50x73 cm. Signováno vpravo dole Lolek St. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeo PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 89 cm

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
77627. Bažanti
Dražba ukončena:26.05.2022 23:19:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč