Stanislav  Lolek - Louka nad vesnicí

Olej na kartonu, 24x30 cm, signováno vpravo dole Lolek St., rám, zaskleno.

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

11802. Louka nad vesnicí
Dražba ukončena:28.06.2017 21:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč