Stanislav  Lolek - Pole u statku

Akvarel, 25x13 cm, signováno vpravo dole Lolek, rám, zaskleno

Pozn.: Zezadu štítek

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

13136. Pole u statku
Dražba ukončena:12.10.2017 18:56:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč

1 900 Kč 08.10.2017 21:19:24 882
1 800 Kč 14.09.2017 17:40:53 2015