Stanislav  Lolek - Srneček

Akvarel, 22x18 cm. Signováno dole uprostřed Lolek 32. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

153917. Srneček
Zbývá:8 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 23.01.2026 15:05:25 16593