Stanislav  Lolek - Tři kusy srnčího ve vánici

Lept, 22x22 cm. Signováno vpravo dole tužkou St. Lolek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i sklo mírně poškozeno. Pasparta pošpiněna.

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

70704. Tři kusy srnčího ve vánici
Dražba ukončena:12.01.2022 22:59:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč