Stanislav  Lolek - Vesnice pod horami

Akvarel, 22x32 cm. Signováno vpravo dole Lolek St. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

105781. Vesnice pod horami
Dražba ukončena:19.11.2023 20:22:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč