Stanislav  Lolek - Vlak projíždějící krajinou

Olej na plátně, 18x28 cm. Signováno vpravo dole Lolek St. 93. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Jedná se o rané dílo z doby, kdy byl Lolek inspirován zejména tvorbou A. Chittussiho

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

65159. Vlak projíždějící krajinou
Dražba ukončena:30.09.2021 21:44:34
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč