Stanislav Feikl - Pobřeží

Olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, signováno vlevo dole.

Rám poškozený, přetřený.

212. Pobřeží
Dražba ukončena:26.02.2013 22:10:00
Vyvolávací cena:4 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč

4 000 Kč 25.02.2013 18:01:24 81