Stanislav Feikl - Honosné sídlo

Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vlevo dole Feikl St. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

94696. Honosné sídlo
Dražba ukončena:31.05.2023 21:57:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč