Stanislav Feikl - Hradčany v zimě

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 52x72 cm. Signováno vlevo dole Feikl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

37945. Hradčany v zimě
Dražba ukončena:27.11.2019 20:39:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč