Stanislav Feikl

40789. Portrét s lebkou

popis: Kombinovaná technika. 52x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně Feikl S.. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Studoval na pražské umělecko-průmyslové škole a u profesora Vratislava Nechleby na Akademii výtvarných umění. Procestoval Rusko, Turecko, Dalmácii a severní Itálii. Je známý svými obrazy staré Prahy, krajinami (kromě ciziny např. rodného Podkrkonoší) a ženskými portréty včetně aktů. Pod vlivem Antonína Slavíčka maloval impresionistické obrazy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:38:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 800 Kč