Stanislav Feikl - Portrét s lebkou

Kombinovaná technika. 52x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně Feikl S.. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

40789. Portrét s lebkou
Dražba ukončena:26.02.2020 19:40:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč