Stanislav Feikl - Říčka

Olej na kartonu, 33x46 cm. signováno vlevo dole Feikl St. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

27209. Říčka
Dražba ukončena:30.01.2019 21:53:48
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 500 Kč