Stanislav Feikl - Rozkvetlá louka

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Feikl St., rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

15789. Rozkvetlá louka
Dražba ukončena:25.01.2018 21:35:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč