Stanislav Feikl - Soumrak nad mořem

Olej na kartonu. 50x66 cm. Signováno vpravo dole Feikl St. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

38619. Soumrak nad mořem
Dražba ukončena:11.12.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč