Stanislav Feikl - Trh na Staroměstském náměstí

Olej na plátně, 84x66 cm. Signováno vlevo dole Feikl St. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

22647. Trh na Staroměstském náměstí
Dražba ukončena:27.09.2018 19:18:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč