Stanislav Feikl - Večerní Praha

Olej na kartonu, 72x100 cm. Signováno vlevo dole Feikl St. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

25302. Večerní Praha
Dražba ukončena:29.11.2018 20:36:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč