Stanislav Feikl

27524. Zasněná

popis: Olej na překližce, 32x22 cm. Signováno vlevo dole Feikl St. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Studoval na pražské umělecko-průmyslové škole a u profesora Vratislava Nechleby na Akademii výtvarných umění. Procestoval Rusko, Turecko, Dalmácii a severní Itálii. Je známý svými obrazy staré Prahy, krajinami (kromě ciziny např. rodného Podkrkonoší) a ženskými portréty včetně aktů. Pod vlivem Antonína Slavíčka maloval impresionistické obrazy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

dražba ukončena: 31.01.2019 22:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč