Stanislav Geisler, Vlastimil Píha - Konvolut 2 prací

Olejomalba a tempera, 35x98 cm a 40x80 cm. Oba signovány. Rámovány. 1x zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: Stanislav Geisler (1908 – 1984), malíř a textilní výtvarník. Studoval Odbornou školu tkalcovskou a UMPRUM v Praze (profesoři Kysela, Beneš).
Vlastimil Píha (1920 - ?), malíř

114574. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:14.04.2024 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.04.2024 21:46:10 13601