Stanislav Hanzík - Rozhovor

Sádra, výška: 24 cm, délka: 41 cm. Nesignováno.

Pozn.: Poškozeno.

27918. Rozhovor
Dražba ukončena:13.02.2019 21:58:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč