Stanislav Holý - Duhový kůň

Litografie, 53x42 cm. Signováno dole uprostřed Stanislav Holý, 5/65. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1943 – 1998

21745. Duhový kůň
Dražba ukončena:19.09.2018 19:15:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč