Stanislav Holý - Groteska

Litografie, 44x59 cm. Signováno vpravo dole tužkou St. Holý. Autorský tisk. Volný list.

o autorovi: 1943 – 1998

50397. Groteska
Dražba ukončena:15.10.2020 19:35:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč