Stanislav Holý - Kapela

Litografie 22/60, 59x43 cm. Signováno dole uprostřed Stanislav Holý. Volný list.

o autorovi: 1943 – 1998

34518. Kapela
Dražba ukončena:18.09.2019 21:56:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč