Stanislav Holý - Koráb plný radosti

Kombinovaná technika-kresba, 32x48 cm. Signováno dole uprostřed St. Holý 82. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papír mimo obrazovou část zašpiněn.

o autorovi: 1943 – 1998

65306. Koráb plný radosti
Dražba ukončena:12.09.2021 20:30:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč