Litografie, 62x47 cm. Signováno vpravo dole tužkou Stanislav Holý. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Papír mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: 1943 – 1998