Stanislav Holý - Pegas

Litografie, 59x44 cm. Signováno dole uprostřed Stanislav Holý. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943 – 1998

46040. Pegas
Dražba ukončena:10.06.2020 22:02:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč