Stanislav Holý

46040. Pegas

popis: Litografie, 59x44 cm. Signováno dole uprostřed Stanislav Holý. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.06.2020 22:02:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč