Stanislav Holý - Polibek v bludišti

Kombinovaná technika, 30x46 cm. Signováno vpravo dole Stanislav Holý 72. Pasparta.

Pozn.: Papír i pasparta mírně poškozeny.

o autorovi: 1943 – 1998

40499. Polibek v bludišti
Dražba ukončena:12.02.2020 20:01:07
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč