Stanislav Holý - Strom

Litografie, 38x27 cm, signováno dole uprostřed Stanislav Holý, volný list.

o autorovi: 1943 – 1998

12941. Strom
Dražba ukončena:11.10.2017 20:14:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč