Stanislav Holý - Žebřík ke Slunci

Litografie, 66x50 cm. Signováno vpravo dole tužkou St. Holý. Autorský tisk. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně ušpiněn.

o autorovi: 1943 – 1998

66563. Žebřík ke Slunci
Dražba ukončena:13.10.2021 22:13:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč