Stanislav Hudeček - Lavička

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole St. Hudeček, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1872-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

11717. Lavička
Dražba ukončena:28.06.2017 19:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč