Stanislav Hudeček - Loďky u pobřeží

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole St. Hudeček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

22846. Loďky u pobřeží
Dražba ukončena:27.09.2018 22:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč