Stanislav Hudeček - Mořský záliv

Olej na plátně, 80x120 cm. Signováno vpravo dole St. Hudeček. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1872-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

vydraženo velký formát
91987. Mořský záliv
Dražba ukončena:12.03.2023 21:49:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč