Stanislav Hudeček - Zima na Veřalci

Olej na plátně, 45x65 cm. Signováno vlevo dole Hudeček Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1872-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

vydraženo top
120001. Zima na Veřalci
Dražba ukončena:14.07.2024 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč