Stanislav Ježek - Městský motiv

Olej na sololitu, 28x44 cm. Signováno vlevo dole Stanislav Ježek 1978. Nerámováno.

o autorovi: 1904, Bystřice pod Hostýnem - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

27050. Městský motiv
Dražba ukončena:30.01.2019 19:14:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč