Stanislav Ježek - Stavba železničního mostu v Chuchli

Olej na plátně, 46x64 cm. Signováno vlevo dole Stanislav Ježek. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1904, Bystřice pod Hostýnem - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

38135. Stavba železničního mostu v Chuchli
Dražba ukončena:28.11.2019 19:51:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč