Stanislav  Lolek - Krajina s košatými stromy

Akvarel, 18,5x27,5 cm, signováno vpravo dole Lolek, rám, zaskleno.

1873, Palonín - 1936, Uherské Hradiště

3770. Krajina s košatými stromy
Dražba ukončena:28.01.2016 19:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč