Stanislav Lolek

784. Krajina s řekou

popis: Olej na plátně, 70x95 cm, signováno vlevo dole a datovno 1898.
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.
Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 27.11.2013 22:30:13

vyvolávací cena: 12 000 Kč

vydraženo za: 281 000 Kč