Stanislav  Lolek - Krajina s řekou

Olej na plátně, 70x95 cm, signováno vlevo dole a datovno 1898.
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.
Pozn.: Malba mírně poškozena.

784. Krajina s řekou
Dražba ukončena:27.11.2013 22:30:13
Vyvolávací cena:12 000 Kč
vydraženo za:281 000 Kč