Stanislav  Lolek - Na pastvě

Olej na kartonu, 35x45 cm, signováno vpravo dole Lolek St., rám.

1873, Palonín - 1936, Uherské Hradiště

3767. Na pastvě
Dražba ukončena:28.01.2016 19:53:20
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč