Stanislav Vajce - Hra na schovávanou

Kombinovaná technika, 40x28 cm. Signováno vpravo dole Vajce 83.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1935-2019

38192. Hra na schovávanou
Dražba ukončena:28.11.2019 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč