Štefan Čonka - Cestou na pastvu

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole Čonka 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1976, Michalovce
Slovenský krajinář, autodidakt.

Štefan Čonka
81296. Cestou na pastvu
Dražba ukončena:28.07.2022 21:39:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč