Štefan Polkoráb - Muž v žaketu

Olej na překližce, 154x110 cm. Signováno vlevo dole Š. Polkoráb 1937. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 154 cm

o autorovi: 1896 – 1951
Slovenský malíř portrétista

vydraženo velký formát doporučujeme
106745. Muž v žaketu
Dražba ukončena:10.12.2023 21:47:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč