Olej na překližce, 154x110 cm. Signováno vlevo dole Š. Polkoráb 1937. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Nejdelší strana: 154 cm
o autorovi: 1896 – 1951 Slovenský malíř portrétista