Štěpán Mareš - Zelený Raoul

Kresba, 2 listy v rozměrech 42x30 cm. Nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: Narodil se v Okříškách v roce 1972. Kreslíř komiksů, ilustrátor.

Štěpán Mareš
56969. Zelený Raoul
Dražba ukončena:18.03.2021 19:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč