.. - Štít

Obecný kov, 60 cm, Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Pozn.: Jižní evropa. Štít zdoben florálními motivy a dvěmi erby a jedním portrétem panovníka a vyobrazením zbrojnoše.

Nejdelší strana: 60 cm

vydraženo top
..
114544. Štít
Dražba ukončena:14.04.2024 20:46:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč