Obecný kov, 60 cm, Neznačeno.
Stav: Mírně poškozeno.
Pozn.: Jižní evropa. Štít zdoben florálními motivy a dvěmi erby a jedním portrétem panovníka a vyobrazením zbrojnoše.
Nejdelší strana: 60 cm