Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Sloupkové hodiny

Kámen, mosaz. Výška 44 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
49789. Sloupkové hodiny
Dražba ukončena:07.10.2020 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč