Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

49789. Sloupkové hodiny

popis: Kámen, mosaz. Výška 44 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 17 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč