Střední Evropa 18. stol.

49803. Karabela

popis: Trofejní čepel, rukojeť v rohovině, stylizovaná ptačí hlava. Celková délka 74 cm, délka čepele 60 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, zkrácená.

zbývá: 7 dnů, 19 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 12 000 Kč