Střední Evropa 19. stol. - Madona (výřez dle Madonna della Sedia od Raffaela)

Olej na plátně, 75x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 85 cm

Střední Evropa 19. stol.
106547. Madona (výřez dle Madonna della Sedia od Raffaela)
Dražba ukončena:03.12.2023 21:54:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč