Střední Evropa 19. stol.

50074. Oplakávání krista - pieta

popis: Olej na plátně, 80x80 cm. Nesignováno. Nerámováno.

pozn.: Malba poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč