Střední Evropa 19. stol. - Oplakávání krista - pieta

Olej na plátně, 80x80 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Střední Evropa 19. stol.
50074. Oplakávání krista - pieta
Dražba ukončena:08.10.2020 20:22:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč