Olej na plátně, 91x69 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Stav: Malba poškozena.
Pozn.: Restaurováno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.