Střední Evropa 2. pol. 18. stol. - Stolek

Dřevo zlacené, bohatě zdobené, mramorová deska, rozměr desky 70x50 cm, celková výška 75 cm.

Pozn.: Odborně restaurováno. Při renovaci bylo použito platové zlato.

Střední Evropa 2. pol. 18. stol.
53196. Stolek
Dražba ukončena:09.12.2020 20:10:51
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč