Střední Evropa 2. pol. 18. stol.

53196. Stolek

popis: Dřevo zlacené, bohatě zdobené, mramorová deska, rozměr desky 70x50 cm, celková výška 75 cm.

Pozn.: Odborně restaurováno. Při renovaci bylo použito platové zlato.

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 900 Kč