Střední Evropa kolem 1700 - Sv. Veronika - Veroničina rouška - Veraikon

Nejdelší strana: 53 cm

Reliéf, malba na dřevě, 53x33 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Poškozeno.

114168. Sv. Veronika - Veroničina rouška - Veraikon
Dražba ukončena:24.04.2024 21:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:75 000 Kč